Banka Ekstre Yönetimi

Tüm banka hesap bakiyelerini ve hareketlerini tek ekranda raporlar. Tabletten, cep telefonundan veya bilgisayardan kullanılabilir. Bankalara ayrı ayrı giriş yapmaya gerek kalmaz ve güvenlik riskleri en aza iner. Ekip çalışması için tasarlanmıştır. Hesap hareketleri tanımlı kullanıcılarla paylaşılabilir.

Web-servis Banka Ekstre Aktarım

Banka web servislerine 1-10 dk aralıklarla erişir ve havale, nakit, çek tahsil, virman, kredi ödeme, kredi kullanım dahil her türlü bankacılık işlemini ERP sisteminize anında ve otomatik aktarır.  Logo Tiger ve GO ile tam entegre çalışır. Web servis hizmeti veren tüm bankalar ile uyumludur.

MT940 Banka Ekstre Aktarım

MT940 formatındaki günlük banka ektrelerine erişir ve havale, nakit, çek tahsil, virman, kredi ödeme, kredi kullanım dahil her türlü bankacılık işlemini ERP sisteminize otomatik aktarır.  Logo Tiger ve GO ile tam entegre çalışır. Tüm bankalar ile uyumludur.

E-Fatura Entegrasyonu

Logo ürünleri ile İşnet arasında hem giden hem gelen faturalar için eksiksiz entegrasyon uygulamasıdır. Zip/Xml dosyası olarak gelen e-Arşiv fatura dosyalarını da entegre edebilirsiniz.

Excel Banka Ekstre Aktarım

Excel ve elektronik tablo formatındaki banka ve POS hesap ekstrelerinizi ERP sisteminize aktarır.  Logo Tiger, GO ve Start ile tam entegre çalışır. Havale, nakit, çek tahsil, çek ödeme, virman, kredi kullanım, kredi ödeme gibi her türlü işlemi aktarır.